Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.
Керівництво для авторів
Текст статті має відповідати вимогам МОН України, згідно з якими обов’язковими структурними елементами є такі:
- На першій сторінці вгорі розміщуємо УДК.
- Наступний рядок (вирівнювання по центру) назва статті.
- Після цього через рядок (вирівнювання по центру) ім’я, та прізвище автора.
- Науковий ступінь, вчене звання, посада.
- Місце роботи (повна назва установи).
- З наступного рядка – анотація та ключові слова мовою статті
(обсяг 2000 символів); ключові слова ‒ 3‒8 термінів, розділених знаком «;»).
- Текст статті подають, розкриваючи кожен із обов’язкових елементів (у тексті обов’язково позначаємо їх):
- Вступ.
Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями.
Аналіз останніх досліджень і публікацій з проблеми, що розглядається у статті та означення аспектів загальної проблеми, яким присвячується стаття.
Формулювання цілей статті (мета і завдання).
- Методи дослідження. У цьому розділі автори надають ґрунтовний опис методів та інструментів, які були використані для досягнення наукових результатів. Методи викладаються максимально детально, щоб кожен зацікавлений дослідник міг відтворити процес проведення дослідження.
- Результати та обговорення. У цьому розділі детально викладаються основні результати дослідження, автори аналізують отримані результати, порівнюють їх з аналогічними даними інших досліджень за тематикою статті.
- Висновки та перспективи подальших розвідок. У цьому розділі викладаються основні підсумки здійсненого дослідження та пропонують можливі напрями для подальших досліджень.
Використані джерела. Список використаних джерел необхідно оформити за вимогами стилю APA (7th edition), а в тексті після цитати в дужках зазначаємо прізвище автора, рік видання та сторінки, наприклад (Шевченко, 2020, с. 6–12).
Список використаних джерел необхідно продублювати (транслітерація) латиницею (підзаголовок «References»).
Звертаємо увагу авторів на пріоритетність використання актуальних джерел, опублікованих за останні 5 років. У списку використаних джерел для фахових наукових публікацій необхідно зазначати також DOI кожного такого джерела у формі посилання, як-от: https://doi.org/10.32405/...
Наприкінці статей, поданих української мовою, зазначають англійською мовою прізвище, ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посаду, місце роботи, місто, країну, назву статті та анотацію англійською мовою (обсяг анотації ‒ 2000 символів).
Після статей, поданих англійською мовою, зазначають українською мовою прізвище, ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посаду, місце роботи, місто, країну, назву статті та анотацію українською мовою (обсяг анотації ‒ 2000 символів).
Збірник наукових праць «Проблеми сучасного підручника» використовує стиль APA (7th edition) для оформлення бібліографії. Детальніше про стиль APA (7th edition) можна дізнатися тут (https://www.scribbr.com/apa-examples/journal-article/)
Або навіть можна скористатися безкоштовним генератором бібліографічного посилання тут (https://www.scribbr.com/apa-citation-generator/new/article-journal/)
Авторам рукописів статей до збірника наукових праць «Проблеми сучасного підручника» потрібно надіслати на електронну адресу редколегії журналу psp-ip@ukr.net такі матеріали:
1. Електронну версію статті у форматі rtf, оформлену згідно із вимогами (див. розділ «Вимоги до статей»). Назва файлу: прізвище автора_стаття.rtf (Петренко_стаття. rtf)
2. Відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, контактний телефон, електронна адреса, ORCID. Назва файлу: прізвище автора_відомості.doc. (Петренко_відомості. doc)
3. Тема електронного листа: стаття до ПСП.
Редакційна колегія здійснює внутрішнє рецензування статей. Статті, які мають низький науковий рівень або оформлені з порушенням вимог, не публікуватимуться й авторам не повертатимуться.
Рішення редакційної колегії повідомлятиметься авторові електронною поштою («до друку», «на доопрацювання» або «відхилити»).
Плата за редакційну обробку статті
Вартість редакційної обробки статті (article processing charge - APC) складає 60 грн за одну сторінку. У зазначену суму включено редагування тексту, верстку, а також підготовку статті до публікації. Крім того, плата передбачає розміщення статті в наукометричних базах даних, що підвищує її видимість у науковому середовищі.