№ 22 (2019)
Статті

РЕАЛІЗАЦІЯ ЗМІСТОВОЇ ЛІНІЇ «ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ ТА ЕКОНОМІЧНА ГРАМОТНІСТЬ» У ГЕОГРАФІЧНОМУ КУРСІ «ГОСПОДАРСТВО: УКРАЇНА І СВІТ»

Віктор Надтока
Про автора
Олена Надтока
Про автора

Опубліковано 01.06.2019

Ключові слова

  • курс «Господарство: Україна і світ»,
  • наскрізна змістова лінія підприємливість та фінансова грамотність,
  • економіка,
  • підручник,
  • навчальний посібник

Як цитувати

Надтока, В., & Надтока, О. (2019). РЕАЛІЗАЦІЯ ЗМІСТОВОЇ ЛІНІЇ «ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ ТА ЕКОНОМІЧНА ГРАМОТНІСТЬ» У ГЕОГРАФІЧНОМУ КУРСІ «ГОСПОДАРСТВО: УКРАЇНА І СВІТ». Проблеми сучасного підручника, (22), 164–176. https://doi.org/10.32405/2411-1309-2019-22-164-176

Анотація

У статті проаналізовано можливості географічних курсів щодо можливості імплементації в них ключових економічних понять, через які можна реалізувати наскрізну змістову лінію підприємливості та фінансової грамотності, а також відповідної компетентності. Запропоновано структурування змісту на понятійній основі для курсу «Господарство: Україна і світ» у дев’ятому класі, що найбільш ефективно реалізують змістову лінію підприємливості та фінансової грамотності та можна використовувати для розробки дидактичних матеріалів навчальних занять та відповідної літератури освітнього характеру. У статті також виділено додатковий матеріал економічного характеру на який можна опиратися в процесі реалізації курсу.